Perakende Kredi Kolaylığı

Nedir ‘Bireysel Kredi Tesisi’

Mal ve hizmetler için bireysel tüketicilere kredi hizmeti sağlayan bir finansman yöntemidir. Perakende kredi imkanları yüksek bilet öğeleri satın almak isteyen tüketicilere fon ödünç ama sermaye kısadır. Böylece, bireysel kredi tesisleri perakendecinin mal erişim tüketicilerin daha fazla sayıda etkinleştirebilirsiniz.
Bizim forex web sitesi vadeli yatırım açıklar – ‘Bireysel Kredi Tesisi’

Perakende kredi imkanları perakende satış mağazalarında satış finans seçenekleri noktasının şeklini alabilir. Örneğin bir $ 10.000 motosiklet ön ödeme tüketici için çok olabilir. Perakende kredi imkanları daha sonra birkaç yıl boyunca aylık taksitler halinde faiz ile geri ödeyecek tüketiciye, $ 10,000 kredi olacak. Bazı ilk süre boyunca düşük ya da hiç ödeme sunuyoruz, ama sonra ortalama faiz üzerinde şarj edin.

Perakende kredi imkanları artık tüketen ya da gelecekte tüketen seçeneği sunar. Yüksek faiz oranları tüketicilerin eşsiz tüketim araçları bağlı, bazı tüketiciler kabul edilebilir. Varsayılan risk, kredi imkanları ücret perakende faiz oranını belirleyen bir faktördür.