Özel Bankacılık

Nedir ‘Özel Bankacılık’

Geleneksel bir bankanın zengin, yüksek net değer bireyler (HNWI) sunulan finansal ve bankacılık hizmetlerini Kişiselleştirilmiş. Servet yönetimi amacıyla, Varlıklı Kişilerin ortalama kişi çok daha fazla zenginlik tahakkuk ve bu nedenle geleneksel ve alternatif yatırımların büyük bir çeşitlilik erişmek için araçlara sahip olması. Özel bankalar en uygun seçenekleri ile bu tür bireyleri maç hedefliyoruz.
Bizim forex web sitesi vadeli yatırım açıklar – ‘Özel Bankacılık’

Özel yatırım ile ilgili tavsiye sağlamanın yanı sıra, özel bankacılık, bir müşterinin tüm mali durumu çözmek için yatırımlarını yönetmek ötesine geçer. Hizmetler şunlardır: korumak ve mevcut varlıkları büyüyen, özel finansman çözümleri sunan, emeklilik planlama ve gelecek nesillere servet geçen

.Bireysel yatırım varlıkları 50.000 $ veya daha az olan bazı özel bankacılık yapmak mümkün olsa

, bazı özel özel bankalar sadece yatırım varlıklarının en az 500.000 $ değerinde ile müşterilerine kabul. mantığı zenginlik gibi yüksek seviyeleri bu kişilerin böyle bir hedge fonlar ve gayrimenkul gibi alternatif yatırımlara katılmasına izin olmasıdır. Ayrıca, zenginlik bu düzeyde genellikle likidite sorunlarını önler.